Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Havi 2 menzesz normalis?...

Havi 2 menzesz normalis? Tovabbi panaszok lent!

Figyelt kérdés
A kerdesem hogy igaz ez nem normalis?? Aug. 14en jott meg a mensim mar akkor is par nappal hamarabb mint szokott es most 2 napig barnas folyas volt de mikor pisiltem kis verdarabkak voltak benne ma pedig erosen vereztem 1-2 ora mulva pedig alig-alig emellett 3 napja gorcsolok es erosen elkezdett hullani a hajam.. Mitol lehet?? A nogyogyasz csak hetfon delutantol rendel..
2017. aug. 31. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyjábol most vagy félidönél, sztem ez a peteérésed. Nem gondolom, h nagyobb gond lenne. Nekem is szokott peteéréskor picit vérezni, és alvadt darabkák is kijöhetnek, plusz fáj is kicsit. Azért nögyogyihoz menj el, de sztem ne ijedj meg. Ö majd megvizsgál. De mondom, én a peteérést gondolom.
2017. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom.. :) lehetseges . egy par napja a cickoim is nagyon fajnak.. ;)
2017. aug. 31. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is peteeres, csak az eros verzes resze nem stimmel szerintem. Hetfon mindenkepp menj el a mogyogyaszhoz, addig szerintem nem lesz bajod.
2017. aug. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2 napja erosen verzek...ha peteeres lenne mar el kellett volna mulnia nem?
2017. szept. 3. 12:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyulladástól is lehet.
2017. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok.. Barkinek ilyesmi gondja van forduljon orvoshoz.. ;) voltAm orvosnal gyogyszert irt ki szabalytalan menstruaciora Ami egy hete volt.. Holnap megyek vissza vAloszinuleg korai veteles volt mert a kerdes kiirasa ota meg mindig verzek ..
2017. szept. 11. 21:15
 7/7 anonim ***** válasza:
nem is értem, hogy mer itt egy-két válaszoló komplett diagnózist felállítani. Még egy orvos se merné ennyi információ alapján. Persze, peteérés vérdarabkákkal. Inkább ti is menjetek el valami normálisabb dokihoz.
2017. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!