Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet annak az...

Tercsu kérdése:

Szerintetek mi lehet annak az oka h menzi utan egy masfel hettel 1x alkalommal ujra vérzés jelent meg nalam?

Figyelt kérdés
Menzi utàn masnap egyutt voltam a pàrommal . Es rà mesfèl hetère enyhe vèrzèst èszleltem ami csak eccer fordult elo .. sima pirosas ver volt nem barnàs ... kicsit megilyedtem most kovetkezhetek arra h nagyobb bajom lehet? Marmint ciszta vagy hasonlo? Menyek gyorsan orvoshoz ? Vagy lehetek terhes is ? Ez mellet meg reggelente roxul vagyok aztan elmulik aztan ha kajalok dèlben aztan egy darabig minden okè es rà 1 oràjàra meg szèdulok:( kezdek megilyedni valakinek valami tanàcsa?

2017. szept. 1. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megèrezted a peteérésedet. Van ilyen. Semmiképp se ess pánikba. Ha terhességre gyanakszol, várd meg a következő menstruációd idejét, és akkor végezz el egy terhességi tesztet. Ha a következő 2-3 ciklusban is érzed a kellenetlen tüneteket, akkor mebj dokihoz.
2017. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszodat remèlem nem lesz semmi komoly dolog:)
2017. szept. 1. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!