Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Másfél hete napi pár alkalomma...

Másfél hete napi pár alkalommal herefájdalmaim vannak. Egyszer a jobb másszor a bal, de igazából a fájdalom nem egyforma.19/f Vélemények esetleg?

Figyelt kérdés
Valamint a jobb herém csúcsán a mellékhere mellett kitapintottam valamit, de személy szerint nem hinném h daganat, mert már jó ideje érzem ott és úgy tudom, hogy a hererák borsó méretű, ez viszont változatlanul kicsi, nagyjából egy gyufa fejének 5-öd része, vagy még kisebb. És nem tudom, hogy ez okozza-e a fájdalmat. Ha panaszaim pár napon belül nem enyhülnek akkor irány az orvos. Először mehetek háziorvoshoz is?

2015. szept. 5. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:

A herék csúcsán az ondó vezeték ,és az erek becsatlakozása található .Sok fiunál előfordul az ilyen össze-vissza fájdalom.A legtöbb esetben az orvos em talál rendkivüli.

Ha mégis orvoshoz fordulnál,a házi orvost ki kell hagyni,neki ez nem szakterülete.Minden egyéb vizsgálat nélkül az urológiára küldene.Még beutalót sem adna ,mert ide nem kell más,csak taj kártya .

2015. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Meglátjuk hogy alakul, válaszodat köszönöm :)
2015. szept. 5. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!