Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeparációs szorongás okozhatj...

Szeparációs szorongás okozhatja másfél évesnél hogy 4-5 alkalommal is felkel éjjel és csak a hangomra, simagatásomra alszik vissza?

Figyelt kérdés

Két hete mellette alszom egy matracon, mégis felkel minden éjjel rengetegszer. Minimum 4x, ha jól számolom.

Ez szeparációs szorongás vagy valami baja lehet?

Vagy ez is az is? Esetleg jön a foga és ezért kel fel ennyiszer és aztán meg kellek én? Ha szeparációs szorongás akkor vajon mikorra szokja meg hogy ott vagyok és nem kell aggódni? Vagy ez nem így megy?

Nappal teljesen jókedvű!


2017. jan. 8. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosan nem tudom állítani, hogy így van, de nálunk is ugyanez a helyzet és én is szeparációs szorongásra gondoltam. Remélem nem tart túl sokáig ez az időszak.
2017. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ejszaka a szelesség szokott a baj lenni.
2017. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!