Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Veletek volt már...

Lányok! Veletek volt már ilyen? Fürdőbe jött meg a mensim!

Figyelt kérdés

Nekem ugye késett pár hetet és a meleg víz kihozta... Amit én nem tudtam, de szerencsére időben észrevettem.

Tampont kellet használnom de nem ment, így nem fürödtem. Viszont még mindig fáj, ahogy a tampont be akartam volna tenni. Lehet valami bajom hogy a vízbe jött meg? Esetleg normális hogy ennyire fáj, holott nem is tettem be teljesen?

17 vagyok



2017. szept. 1. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugalom, valószínűleg csak túl erősen próbáltad feltenni a tampont, ezért fáj. Legközelebb légy óvatosabb (körmeidet vágd le!), kell néhány próbálkozás, míg az ember ráérez a helyes irányra. Amit általánosságban tudok mondani, az az, hogy ne egyenesen felfelé, hanem kicsit hátra próbáld nyomni, de semmiképp se légy túl erőszakos (van, aki szüzen nem tud tampont használni). Ja és használj mini tampont, az könnyebben felhelyezhető.

Egyébként nem lesz bajod valószínűleg, hiszen ha jól értem, nem órákat ültél a vízben.

2017. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Nem lesz semmi bajod ettől, hogy a vízben jött meg. Ha nem volt még szexuális kapcsolatod, akkor a szűzhártyád miatt nem ment fel a tampon.
2017. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen..


Ausztriába mentünk strandolni egy jó drága fürdőbe. Mivel amúgy is éreztem/gondoltam, hogy hamarosan valószínűleg megjön, reggel megnéztem. Semmi. Délelőtt szintén semmi, tök boldog voltam hogy dejó még a végén megúszom mensi nélkül a napot :)

Délben persze mégegyszer megnéztem, mert kicsit fájt a hasam, de azthittem a sok chipstől..bár megint nem volt semmi így folytattam a fürdést, mondván ha eddig nem jött meg valószínűleg akkor már úgyse fog :D

Na és hát ez még sem így lett. Egész délután csúszdáztam, meleg vízben. Nap végére a fürdő bugyimban egy jókora vörös foltot vettem észre. Utána én is nagyon féltem, hogy könyörgöm nehogy elkapják valami fertőzést :s Szerencsére nem lett semmi bajom, bár tényleg imádkoztam hogy ne legyen semmi. Remélem neked se lesz, de te mondtad hogy keveset voltál vízben, szóval nem valószínű.

14/L

2017. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!