Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A ciklusom 62. napjánál...

A ciklusom 62. napjánál tartok de még mindig nem jott meg, mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok es eddig 2 menstruációm volt. Tudom hogy még nem rendszeres meg kimaradhat...de mar elegem van abbol hogy kesik ennyit. Felek hogy tesin jon majd meg es atazok de nem hordhatok mindennap betetet. Menjek orvoshoz? Mar nem akarok csak igy olbetett kezzel ulni es varni...14/l

2017. szept. 3. 17:46
 1/4 anonim válasza:

Nyugodj meg!! Az első pár menszesz mindig nagyon rendszertelen!

Viszont ne stresszelj mert teljesen felesleges. Nem lehet olyan hogy "tesi közepén jön meg" és pl átázol vagy valami.:) mikor elkezdodik általában elég gyenge meg a folyás, majdhogynem csak pecseteles...


Én azt tanácsolom hordj tisztasági betétet a bugyidba. Az alapból része a női higienianak és teljesen eszrevetlen. Mikor megjön a mensid az első pár órában még meg is tudja fogni. Utána meg kicseréled rendes szárnyas betetre.:)

2017. szept. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Normális, nekem is volt, hogy kimaradt több mint két hónap abban a korban. Aztán a következő 20 napra jött utána.


L/19

2017. szept. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De eeen mossst akarom!! Mar elegem van hogy allandoan idegesekedk es mar bebeszelem magamnak hogy tuti megjott es atazott a gatyam es bamul mindenki
2017. szept. 3. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:
El kell keserítenelek, ilyen nincs, hogy most akarom, ezen majdnem mindenki át esik, hogy nem tudja mikor lesz a következő. Én például az úszástól paráztam, rossz volt h fogalmam sincs h mikor számítsak a következőre, de túléltem. Nekem az első márciusban, a második júliusban, a harmadik novemberben, a negyedik januárban volt, utána lett csak minden hónapban. Ez van, észre lehet venni időben a dolgot.
2017. szept. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!