Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Veszprémi nőgyógyászok?

Veszprémi nőgyógyászok?

Figyelt kérdés
Érdekelnének vélemények és visszajelzések veszprémi nőgyógyászokról. Pl Szigeti Zsanett doktornőről.

2017. szept. 6. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne ez.
2017. szept. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az első várandósságom alatt végig Szigeti doktornőhöz jártam. Nagyon kedves, alapos orvos. De Dr. Csongrády Attilát is nyugodt szívvel merem ajánlani. Nagyon profi a szakmájában.
2017. szept. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, én nem várok babát, csak sajnos vannak bizonyos problémáim, amit az eddigi nőgyógyászom nem tudott "megoldani". Ilyen esetben is bátran fordulhatok hozzá?
2017. szept. 7. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok: nyugodtan keresd fel bármilyen problémával a nőgyógyászt, biztosan fognak tudni segíteni. Itt van egy részletes lista Dr. Csongrády Attila vizsgálataival kapcsolatban: [link]
2017. okt. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én a Szigetiről több helyen hallottam, hogy kontár.
2017. okt. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak jó tapasztalataim vannak a Szigeti doktornőről. Bátran ajánlom. Nem fájdalmas nála a vizsgálat (nekem leginkább emiatt volt a váltás magánra az egyik kórházi nőgyógyász után).
2017. okt. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!