Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászok valóban inkább...

A nőgyógyászok valóban inkább a szülészeti, meddőségi "kezelésekkel" foglalkoznak szívesebben, mint mondjuk a különböző fertőzések, gyulladások kezelésével?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy ez a tapasztalatom. Ahol eddig jártam nőgyógyász sokszor félválról kezelte a gombás,baktériumos fertőzéseimet,holott igen nagy fájdalmaim voltak. Sokszor nem is igazán adtak tanácsot és mintha én többet tudtam volna arról hogy mi lehet a bajom (biztos azért is mondjuk mert rengeteget olvastam erről hiszen érintett vagyok)mint ők. Persze a szülészeti részt azt nagyon vágják, mindegyikhez kismamák járnak dögivel. Értem én hogy abból több pénz összejön,hiszen egy szülés sokba kerül, de amennyit én már ott hagytam a fertőzéseim kezelésére náluk az is felérne egy szülés levezetéséért járó összeggel.

2017. jún. 25. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:

A szülészetben hatalmas pénz van és nagyon le lehet húzni a gyermekeiket féltő anyukákat.

Egyébként én is így érzem... Főleg azután, hogy voltam nőgyógyásznál, nem tudott megvizsgálni, kb le**@rt, de elkérte a 20ezer forintot én meg remegtem a félelemtől, de segíteni nem segített - pedig magánorvos volt!

2017. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na ez a szomorú! Pedig most Budapesten keresek olyan orvost aki nem csak szülészettel van elfoglalva,hanem mondhatni hogy a specialitása inkább a fertőzések kezelése. Hátha van ilyen,hátha!!
2017. jún. 25. 18:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom szívesebben foglalkoznak-e a szülészeti dolgokkal,de az biztos,hogy a fertőzéseket gyulladésokat tényleg nem nagyon veszik komolyan.De ez az urológusokra is igaz.Néha már az az érzésem volt,hogy úgy vannak vele,hogy,ha nekik nem okoz gondot,akkor nincs semmi baj.Álltalába nem mondanak semmit,hogy pl azért fáj,mert gyulladt nem tesznek fel kérdéseket a jobb diagnózisért csak felírnak valamit,de azt se mondják meg,hogy mire.
2017. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt én is tapasztaltam. Egyik barátnőmnek még azt sem mondta meg az orvos hogy mi az a HPV. Utána volt műtétje is,mert már elkezdett rákosodni neki. Barátnő mmegijedt de az orvos nem is részletezte neki,hogy most akkor milyen veszélyes is lehet,meg mi is ez a vírus. Persze nem magánúton volt,csak sztk-ban. Lassan már oda fogunk jutni hogy csak annyi lesz az orvsok válasza,hogy: google a barátod.
2017. jún. 25. 19:36
 5/10 A kérdező kommentje:
Az hagyján hogy nem mondanak semmmit, de sokszor magadat kell diagnosztizálni internetről. Ha meg akár finoman, tapintatosan elmondod az orvosnak,hogy esetleg nem-e lehet ez a bajom, akkor úgy veszik hogy okoskodsz,mert hát ki vagy te, nem vagy te orvos csak egy szerencsétlen,kétségbeesett beteg, aki minden energiáját arra fordítja hogy meggyógyuljon.
2017. jún. 25. 19:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért a HPV-ről "illene" ezt-azt mondani a betegnek.De rákszűrésnél is csak annyit mondanak,hogy rendbe van.Ahova most járok ott szólnak,ha valamit találtak és adnak is rá gyógyszert és szerintem azok a gondok már korábban is megvoltak,csak,ha nem P3-mas az eredmény,akkor nem foglalkoznak vele.Én gyakori vizelésiingerrel jártam orvoshoz.Max annyit kérdeztek,hogy mi az,hogy sokat járok pisilni és van-e folyásom és kb úgy néztek rám mintha nem lenne jobb dolgom.Ha még kicsit kérdeztek volna vagy figyelnek,hogy mit mondok,akkor rájöhettek volna,hogy a hólyagom meg a hüvelyem is gyulladt.Én meg azt hittem,hogy azért fáj a szex,mert még keveset csináltam és vártom,hogy majd jobb lesz.
2017. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a kórházban van, aki inkább szülész és van aki inkább nőgyógyász... nem tudom jobban megfogalmazni, remélem, érthető.

Az orvos, akihez járok, inkább a nőgyógyász kategória. Szülést pl nem is vállal, csak ha a munkaidejébe esik, akkor csinálja.

Ilyen orvost kell keresni.

2017. jún. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előttem lévő: meg tudnád írni privátban az orvos elérhetőségét és hol praktizál?
2017. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pénz, pénz és megint csak pénz!!
2017. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Tudnál írni akár privátban, hogy a fertőzésnek neked milyen jelei vannak, milyen fájdalmak és hol? Köszi :)


Nekem is fertőzést állapítottak meg, az alhasi görcseimre persze mindenféle teszt nélkül felírtak hüvelykúpot és kliont, ami olyan lesz mint a lórúgás mert 1 óra alatt kell 8 at bevenni :D

2017. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!