Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány évesen mentetek először...

Hány évesen mentetek először nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Kérlek, olyanok is írjatok, akik későn - hogy viszonyult, mit mondott az orvos?

#nőgyogyasz #első nőgyógyászati kivizsgálás
2017. szept. 7. 09:05
 1/3 cukicsillag2017 válasza:
100%
Akkor mentem először, amikor elkezdtem szexuális életet élni. 17 éves voltam, előtte nem tartottam szükségesnek. Ekkor még csak sima vizsgálatra mentem, majd rá kb. egy évre pedig gyógyszert íratni. Az orvosnak szerintem nincs joga szólni azért mert későn mész...bár ha valaki él szexuális életet, akkor szerintem a saját egészsége / partnere egészségének megóvása érdekében ajánlott 1 évben egyszer elmenni.
2017. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100%
15-16 évesen erős menstruációs panaszok miatt vagy 3-4 orvosnál is voltam de csak 20 évesen vizsgáltak meg, amikor gyógyszert íratni mentem. Addig csak ultrahang volt. Azóta rákszűrésre járok de még egyszer sem kérdezte meg a doki, hogy mikor voltam utoljára.
2017. szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosnak semmi köze hozzá, hogy mikor mész, ha szóvá teszi, keresni kell másikat.
2017. szept. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!