Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok! Késik a...

13 éves vagyok! Késik a mensim? További lent!

Figyelt kérdés
A második mensimnek már kb 2 hete kellett volna megjönnie. Tudom, hogy nem állt be, de attól félek, hogy kb 1 hónap múlva jönnek cserediákok és Budapestet nézzük meg, Parlamentet. Attól félek, hogy pont akkorra jön meg, és nem lesz esélyem cserélni. Mit tehetnék akkor? Tanár lesz velünk, (férfi) de nem szeretnék erről nagyon vele beszélni. Tudtok segíteni?

2017. szept. 8. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A Parlamentben biztosan van mosdó, illetve nem kell a tanár orrára kötni, hogy te miért mész mosdóba, csak jelezd, hogy mosdóba szeretnél menni. Biztosan lesznek még mások is rajtad kívül, akinek kell majd mosdóba menni, sőt, olyan is lehet, akinek szintén pont akkor lesz meg a vérzése. Sőt, még a tanárnak is kellhet mosdóba menni. Biztosan megoldják, hogy tudjatok menni mosdóba.
2017. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!