Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensi keses? Mitol?

Mensi keses? Mitol?

Figyelt kérdés

Baratommal utoljara 2hete fekudtem le

Van egy kicsi sargas feheres turos folyasom

Terhessef kizart

Vedekeztunk

Oda figyeltunk!

Ma kellett volna megjonnie de meg semmi



2017. szept. 9. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A mai napból még van pár óra, tehát a vérzésed nem késik.

És ha éppen holnap-holnapután jön meg, annak sincs feltétlenül bármilyen különösebb oka. Nők vagyunk csak, nem gépek.

Ha viszont sárgás és túrós a folyásod, az nagyon gyanús lehet, hogy fertőzésed van, ami viszont hatással lehet a vérzésedre is akár. Illetve ha pont 2 hete voltatok együtt, nyugodtan csinálhatsz terhességi tesztet, mert nyilván aki nemi életet él, annál megvan a terhesség esélye.

Hétfőn pedig menj el orvoshoz a fertőzésre utaló tüneteid miatt, illetve ha fertőzés, akkor a barátodat is kezelni kell.

2017. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg most se jott meg, ideges is vagyok
2017. szept. 10. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Nekem 6 napot késett, a 7. napon jött meg. Én is tudtam, hogy felelősségteljesek vagyunk úgyhogy kizártam a terhességet és ennek tudatában amint nem izgultam rajta azonnal meg is jött! Viszont azt a folyást nézesd meg mert nem hangzik túl bizalomgerjesztően!!!

Csak nyugi!

2017. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom🙂
2017. szept. 12. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!