Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Mit csináljak? (menstruáció)

SOS! Mit csináljak? (menstruáció)

Figyelt kérdés

Ma megjött a menstruációm, és egész nap nagyon fájt a hasam. (nem görcsölt). Délelőtt még csak tompán, de egyre rosszabb lett. Próbáltam mozogni, sétáltam, meg meleg vízbe is beültem de egyik sem hatott. Nagyon félek, mert holnap az iskolát így tuti nem fogom kibírni. Ma se tudtam tanulni, mert annyira fájt a hasam.

Minden választ köszönök.

14/L


2017. szept. 10. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Beültél meleg vízbe? Gratulálok... Vérbőséget okoz. Szupi :)


Meleg vizes palack

Fájdalomcsillapító

2017. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem bírod ki, nem kell nyavalyogni, rajtad kívül sok száz nő menstruál :) ÉS jár dolgozni.
2017. szept. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem vagytok valami együttérzőek...

#1. Nem ez volt a kérdés. És tudom hogy a meleg víz vérbőséget okoz, de ennek semmi köze a hasfájáshoz.

#2 Igen, a nők járnak dolgozni mesntruáció alatt. De itt most nekem nagyon fáj a hasam, nem csak nyavajgok.

2017. szept. 10. 19:43
 4/10 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm. Te legalább megértő vagy.
2017. szept. 10. 19:44
 5/10 anonim ***** válasza:

A menstruáció egyik nő számára sem kellemes. Van, akit jobban megvisel, erősebb fájdalmai vannak (bár ha ez hosszabb időn keresztül fennáll, akkor érdemes elmenni dokihoz, tapasztalat), van, akit kevésbé, de az a lényeg, hogy ki kell bírni valahogy, mert tényleg nem áll meg a világ.


Nekem csak a cataflam + meleg borogatás segített.

2017. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vegyél be egy Aszpirint, holnapra jobban leszel.
2017. szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én Cataflam-V 50-nel szoktam túlélni az első napot. Barátnőmnek még rosszabb, ő hányni is szokott. :/
2017. szept. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ma kikönyörögtem hogy ne kelljen mennem. Venni fogunk gyógyszert úgyhogy remélem holnapra jobban leszek.
2017. szept. 11. 07:36
 9/10 anonim válasza:
Nekem is szokott fájni a hasam. Vegyél be Nospát. Nem mindenkinek hat, de nekem szokott. Jobbulást. Pihenj sokat. :)
2017. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

2-es vagyok, nekem is kvára fáj, mégsem hisztizek... érdekes lenne, ha emiatt nem járna be sok millió nő dolgozni, mert épp menstruál.


Létezik görcsoldó, azt beveszed és éled az életed.


Nem kell meghalni, aki ennyire nyámnyila, hogy tervez szülni, pl?

2017. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!