Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki tud véleményt mondani...

Valaki tud véleményt mondani a Canestestről?

Figyelt kérdés

2017. szept. 12. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Nekem speciel csak ideig-óráig használ a kúp, utálom mert darabos trutyi jön ki utána.

Én már csak betadine kúpot használok, bár utána kell hüvelyflóra helyreállító kúp, nekem ez jött be, 1 éjszaka alatt eltünteti a kellemetlen tüneteim, de persze tovább kell használni.

A canesten krém viszont nagyon jó, azt bátran ajánlom.

2017. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

Bocsánat félreolvastam, most látom hogy a tesztre gondolsz.

Igazából tapasztalatom nincs róla, de szerintem pénzkidobás, nem mindegy hogy milyen gyógyszerrel, kúppal, krémmel áll neki az ember saját magát kezelni, mert ha nem megfelelően van kezelve akkor a gyulladás feljebb terjedhet.

Érdemes inkább nőgyógyászhoz menni.

2017. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletesen bevált.
2017. szept. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En mar fel eve küzdök nőgyógyászati problémákkal, már a harmadik magánorvosnál jártam, rengeteg pénzem ráment, mégsincs semmi javulas, p1 es rákszűrés eredménnyel. Ma vettem ezt a tesztet, de előlrébb nem lettem vele ugyanis se nem sarga se nem zold egyertelmuen az elszineződése. Màr teljesen tanácstalan vagyok, egyik orvos sem tud kikezelni, el vagyok keseredve...
2017. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!