Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » IAMNA 75 fogamzásgátló tablett...

IAMNA 75 fogamzásgátló tablettáról tudtok véleményt mondani? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Kb 1 éve voltam először nőgyógyásznál rendszertelen menstruáció, rettentő mennyiségű fehérfolyás miatt. Erre kaptam hüvelykúpot, gyógyszert is (nem fogamzásgátlót), de nem hatott semmit. Mivel elég fiatalka voltam arra fogtuk , nem foglalkoztunk a dologgal. (15 éves voltam, de 11 évesen kezdtem menstruálni ezért lenne esedékes, hogy végre beálljon. Elég idegesítő, hogy hol megjön hol nem és ezt játsszuk 5 éve.) Most viszont visszamentünk ugyanezen panaszokkal és a doki felírta ezt a fogamzásgátlót, de nem voltam még sem vérvételen sem más vizsgálaton. Olvastam róla és nem vagyok kifejezetten elragadtatva, gondoltam megkérdezlek Titeket, hátha tudtok mondani pár hasznos tippet esetleg véleményt ha használtátok. Félek mert nem volt nagy vágyam szedni ilyesmit, de ha ez beállítja akkor valamelyt könnyebb lesz az életem. Azt olvastam trombózis lehet a mellékhatása és hasonló jellegű csodás dolgok ez végképp taszít és arra sarkall, hogy még 100x átgondoljam.

Előre is köszi a válaszokat. :)



2014. ápr. 23. 13:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!