Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek van cikis sulis akármily...

Kinek van cikis sulis akármilyen menstruációs sztorija?

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy.Amikor kisebb volt és még csak párszor jött meg, nem igazán tudtam mennyi betétet vigyek, így vagy 8at bepakoltam a kis mellényembe,ami fölé vettem kardigánt. Egyik lány barátom nézte,hogy "jézusom mennyi ruha van rajtad" és felrántotta a kardigánt,így tökéletesen kivillantva a betéteket a mellényem zsebeibe és kb. úgy nézhettem ki,mint aki most készül elvérezni ennyi cuccal. Azt hiszem csak ő látta,de mondanom se kell milyen gyorsan húzta le a ruhám és kért bocsánatot.
2017. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy volt osztálytársam szinte sosem hozott magával betétet és nem követte,hogy mikor jön meg neki =_=

Szóval csak úgy a suliban jött meg neki a Mikulás,de állandóan ez volt és mindig mi adtunk neki,mert nála nem volt.Egyébként elég igénytelen egy csaj volt,szóval már önmagában ciki volt szegény.Tudom eléggé szemétségnek tűnik amit mondok,de baromira igénytelen volt és észre sem vette.Büdös ruhák,zsírtól ragadó haj,izzadságszag,nuku szőrtelenítés,nyáron szandálban tiszta retkes láb...pedig igényes is lehetne,mert annyira nem szegények,de nála ez a megszokott gondolom :D


Cikis helyzet volt még,mikor egy barátnőm megmutatta a betétjét xDD Nekem akkor még nem jött meg(szóval úgy 12-13 lehettem kb.) és először nem vettem a lapot,hogy mi van xD Én elkísértem mosdóba és sokáig bent volt és megkérdeztem,hogy mi tart eddig.Erre a hülyéje kinyitotta a budi ajtót (közben ott ült a wc-n letolt gatyával xDDD) és picit felém döntötte a tiszta és használt betétjét is xD Nem is tudtam mit mondani ,csak rávágtam az ajtót :'D

2017. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van osztálytársam, aki állandóan tőlem kéri a betétet, megjön neki a suliban, de másnap sem hoz magával, reggel bejön, az az első ,hogy betétet kér tőlem... :D


Egyébként nekem egyszer hirtelen nagyon erős vérzésem volt, és a nagy betét sem tartott ki az óra 45 percéig, úgyhogy szépen átáztam, és hátra lett volna még 6 tanóra... Haza akartam ugrani nadrágot cserélni (2 utcára lakok a sulitól, szünet alatt simán meg csináltam volna), de az osztályfőnököm azt mondta, hogy ha kimegyek a suliból, nem mehetek vissza, úgyhogy arra a napra volt 6 igazolatlan órám. Mondjuk nem is baj, hogy nem mentem vissza, mert nagyon durván véreztem, gyógyszert is kell szednem azóta.

2017. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,Hát igen tudnak ciki dolgok lenni
2017. szept. 13. 22:05
 5/5 anonim válasza:
Egyszer átáztam, és összvéreztem a székemet. Elég kellemetlen, volt. Főleg mert fel sem tűnt, utánna szóltak rám.
2018. okt. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!