Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem akar elállni a menstruációm!?

Nem akar elállni a menstruációm!?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok márciusban jött meg először de most nem akar elállni amikor a rendes mensim lenne erősebb egyébként gyengébb van hogy eláll 1-2 napra . voltunk 2dokinál (gyerek) +anyukám megkérdezte a saját orvosától és mindegyiknek az volt a válasza hogy ez ebben a korban előfordul mivel az ultrahangon nem volt semmi baj nem kell aggódni és erre megkérdeztük hogy nincs-e rá valami gyógyszer és azt mondták hogy szerintük nem jó ötlet egy 13 éves szervezetet hormonokkal tömni .. De akkor mit csináljunk?? Szedek vasat hogy ne legyek vérszegény ... De nincs más megoldás? ... Már teljesen ki vagyok idegileg kérlek segítsetek nagyon fontos lenne.. Ráadásul kezdődik a suli is..:( Valakinek hasonló eset ? Vagy valami? Bocsi az össze vissza fogalmazásért ..

A válaszokat előre is köszi:)



2017. szept. 3. 08:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és azt is mondta az egyik hogy ezt hívják menstruációs zavarnak???!
2017. szept. 3. 08:27
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen van olyan h menstruácios zavar....hany napja van meg
2017. szept. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

de várj, a vérszegénység hogy függ ezzel össze?

és mit jelent nálad a zavar? pontosan meddig vérzel? azért nem jó játék ez, mert nagyon megviseli a szervezetet ha minden hónapban ennyi vért vesztesz. nem hiszem h csak úgy bele kéne nyugodni h ez van és kész. lépj tovább akkor másik dokihoz, ha ennek nincs ötlete.

egyébként egy ultrahang az éppen aktuális állapotot jelzi szervileg (!), na de nem tud kimutatni folyamatokat.

szóval ide vki komolyabban felkészült doki kéne, nem biztos h elég a nőgyógyász sztem.

2017. szept. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat . Igen azt elfelejtettem bele írni hogy 1 hónapja és 2 hete tart tudom ez sok de 3 doki azonos véleny akkor tudnátok ajánlani magandokit Borsod megyében?
2017. szept. 3. 08:47
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és kedves #1 igen tudom hogy van olyan képzeld csak úgy gondoltam hogy azt hívják annak amikor 1-2 napot/hete késik vagy hamarabb jön még nem azt hogy nem áll el
2017. szept. 3. 13:30
 6/11 anonim ***** válasza:

magándoki, endorkinológus, mert jó lenne, ha nem törődnétek bele, hogy momentán lassan két hónapja vérzel.


De a dokiknak midnegy, belehalsz-e :)

2017. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ebbe miért hallnék bele mikor elvérezni nem fogok mivel pecsétet
2017. szept. 3. 20:01
 8/11 A kérdező kommentje:
És az ultrahangon is minden rendben volt?????
2017. szept. 3. 20:01
 9/11 A kérdező kommentje:
Légyszi segítsetek mert egyáltalán nem tudom mit csináljak? Dokihoz nem akarok visszamenni mert kb1 hete voltunk
2017. szept. 4. 19:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Van valami azòta....ha mèg mindig megvan akkor...menj el egy másik orvoshoz..akár a körzeteden kívûl...de ennek utána kène járni!!💝💝

2017. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!