Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Nektek is volt/van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek is volt/van Velgyn, vagy akármilyen fogamzásgátló tabletta szedésének kezdetén pecsételő vérzésteke? Mikor múlt el nektek?

Figyelt kérdés
Velgyn fogamzásgátló tablettát szedek lassan egy hete(ma 6napja). A menstruációm első napján kellett bevennem az első szemet. Már 2-3 napja el kellett volna múlnia a vérzésnek, de azóta is "barnázok" és napi kb.3-szor pecsételő vérzésem van. Elvileg az első három hónapban ez előfordulhat. Nálatok el tartott egészen 3hónapig? Azért aggódok ennyire, mert a következő levél kezdésekor egy tengerparti nyaralásra fogok menni és ott elég kellemetlen lenne egy nem várt pecsételő vérzés... :/

2014. ápr. 15. 22:54
 1/3 A kérdező kommentje:
elnézést, elírtam. *vérzésetek
2014. ápr. 15. 22:56
 2/3 anonim ***** válasza:
A második levél után elmúlt. Ha 3 hónap után is van, akkor másik gyógyszer kell.
2014. ápr. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Reziát szedek, annak a betegtájékoztatójában is benne van, hogy pecsételő, barnás vérzés jelentkezik mellékhatásként, de rendszeres szedéstől elmúlik. Ez konkrétan úgy volt, hogy az első hónap végén, mikor véreztem, az nem múlt el, hanem konkrétan 15-20 napig tartott. Megkérdeztem az orvost, hogy biztosan normális-e, megnyugtatott. Már két éve szedem, azóta nem volt ilyen gond :)
2014. ápr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!