Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem szőrösödök sehol? 15/l

Lariii kérdése:

Miért nem szőrösödök sehol? 15/l

Figyelt kérdés
2 éve voltam orvosnál és azt mondta majd fogok csak későn érő vagyok, azóta semmi, nem zavar egyáltalán sőt nekem tetszik igy, csak ez nem egészségtelen??

2017. szept. 13. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha te ilyen vagy, akkor ilyen vagy. Most úgyis az a divat, hogy akinek van, az is leszedje.
2017. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A nemi érés más jeleivel hogy állsz?

Mellnövekedés, menstruáció?

2017. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mellem nő, és van mensim is
2017. szept. 13. 20:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Így van, a mensi is árulkodó, ahogy írták. De ha már mensizel, akkor még mindig 50%, hogy természetes genetikai oka is lehet: ha a külső megjelenésedre vonatkozóan örököltél ázsiai, vagy székely gént (ez akár 7-8 generációig felmenően is lehetséges), akkor önmagában ez oka lehet az enyhe szőrösödésnek, akár egy életen át, ami nem baj, egyszerűen az ázsiaiak kevésbé szőrösek, hacsak nem alul.
2017. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Alul se nő.
2017. szept. 13. 20:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Oké, mondom, lehet szimplán természetes genetika az oka. Ázsiai gén. Az ázsiaiak között van dúsabb és ritkás fanszőrzetű lány és nő, de a test többi táján alig jellemző a szőrzet. Pláne ázsiai tini esetén lehet ritkás, szóval alul még szőrösödhetsz, de lehet, hogy alig fog felnőtt korodra. Ez egyáltalán nem baj.


A lényeg, hogy van mensid.

2017. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De cserélnék veled! Rajtam 3 pasira való szőr van. 16l.
2017. szept. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Ha a melled nő és van menstruációd, akkor fogj egy kockás lapot és számold ki mennyi pénzt fogsz megspórolni a szőrtelenítésen az elkövetkező 50 évben!


És örülj neki.

2017. szept. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó válasz, utolsó :D


Én 20 vagyok, nekem csak ott, lent van szőr és hónajban, de karomon/lábomon sehol nincs. Én nem tudom, kitől örököltem, anyum nem ilyen. Az az ázsiai feltevés elég fura, sose hallottam róla.

2017. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9! Köszi.


Két olyan lánnyal is volt dolgom, akinek nem nőtt a lábán szőr egyáltalán. Az egyiknek ráadásul sötét haja volt.

Szóval van ilyen, nem kell ahhoz ázsiai ős.

2017. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!