Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok hogy oldjátok meg?

Lányok hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Tesiórán hogy öltöztök át, ha éppen menstruáltok?

Illetve hogy a gatyán ne látszódjon át a betét?



2017. szept. 14. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Tanpon? :)
2017. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
m
2017. szept. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
12 éves korom óta menstruálok és általánosban és gimiben is mindennap volt tesink, de megmondom őszintén, fogalmam sincs, hogy volt-e valami különbség az átöltözéseim között mensis és nem mensis napokon. Szerintem tök ugyanúgy csináltam, mint bármikor máskor.
2017. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát nálunk szinte mindig muszáj tesizni..

Akkor ez csak az én problémám úgy látom.😁 Igazából ilyenkor mindig picit feszengve érzem magam, mintha mindenki azt figyelné, pedig tuti nem.😅

2017. szept. 14. 19:00
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
A menstruáció tök természetes dolog, nem én vagyok az egyetlen nő, aki menstruál a világon, meg aki betétet használ, szóval egyáltalán nem tartom cikinek, ha kilátszik a betét :D
2017. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Sose érdekelt, hogy látszik-e vagy sem, mert ez természetes dolog.
2017. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is a támpont ajánlom. Én sokkal jobban szeretem, olyan mintha nem is lenne meg. Ha szeretnéd akkor próbáld ki de először csak a minit.
2017. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Hosszú póló, vagy húzz fel két bugyit, alulra valami kevesebbet, felülre pedig egy többet takarót, hogy ne látsszon át az alja.

A gatyán pedig nem látszik át a betét, maximum csak a gatyának nevezett harisnyanadrágon, ami most olyan nagy divat.

2017. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tényleg tök mindegy a többi lánynak szerintem is. van viszont egy bombabiztos megoldás, amit még fürdőruhával is próbáltam (fürdés nélkül): tampon plusz tisztasági betét. abból is a puhább, kisebb fajta, én bellát használok.
2017. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

te figyeled, nézed, hogy a többieknek éppen megvan-e?

na őket is pont ennyire érdekli.


sosem látszódott át a nadrágon a betét... nem is értem, hogy azt hogyan lehet összehozni? :o

2017. szept. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!