Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti ezeket hogyan...

Lányok, ti ezeket hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

1. Nyáron,papucsban járkálás után,mikor a padlóra léptek és ott marad a poros,koszos talpatok nyoma. Nem ciki a pasitól megkérdezni,hogy hol a mosdó és bemenni lábat mosni?

2. Ha büdös a lábatok és le kell venni a cipőt a pasinál?

3. Ha picit kaksis/pisis a bugyi és meglátja a srác vagy megérzi a szagot is?



2015. szept. 11. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Tudod néha (minden nap) szokott az ember lánya fürdeni, cipőt pucolni és tiszta ruhát felvenni és akkor nem érik ilyen kellemetlen meglepetések.
2015. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem mondod!!!!!!


De,ha az egész napi suli vagy meló után mész fel a pasihoz és a nincs lehetőséged előtte tusolni?

Vagy amikor a városban csatangolsz és izzad a lábad és poros lesz a papucsban/szandálban,akár 1-2 óra alatt?

Vagy egy kábelezés után nem tudsz popit mosni?

2015. szept. 11. 13:48
 3/11 Sunshinedoll ***** válasza:
86%
Nekem személyesen sosem volt problémám lábszaggal. Bepisilni sem szoktam, de egyébként használj tisztasági betétet, aztán mielőtt találkozol a pasival, dobd ki. A papucsban meg mindenkinek porosodik a lába, de azért erős túlzásnak érzem, hogy olyan retkes legyen, hogy nyomot hagy a padlón, mármint ha nem homokban meg sárban voltál előtte...
2015. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Ja, vagy legyen nálad nedves törlőkendő és azzal most meg a feneked, ha mondjuk publikus vécében vagy, és nem tudod ott megmosni rendesen.
2015. szept. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Nyáron szandálban járok, és mivel olyat veszek meg, ami illeszkedik a lábamra, a lábam nem lóg le róla, ergo koszos sem lesz. Pedig nem autóval járok, hanem gyalog meg bkv-n. Kicsit figyelek, hova lépek, mert utálom, ha sáros a lábam vagy homok megy a szandálba. (Ettől függetlenül a pasimat nem érdekli, ha poros lesz a lábam, hazaérve közlöm vele, hogy poros lettem, mert feltúrták a teret, megyek lábat mosni.)

2. Egészséges láb nem büdös, ha jó minőségű, szellőző cipőt és megfelelő zoknit vesz az ember. Ha mégis, akkor hintőpor, lábdeo.

3. Ettől a gyomrom kijön, van nedves kendő, wc-papír, tisztasági betét, és én még csak nem is a pasim miatt használom ezeket, hanem a saját komfortomért.


Ettől még a pasim nem hiszi, hogy szivárványszínűt fingok, de ennyi igényesség legyen az emberben.

2015. szept. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Áhhhhh elrettentő példa vagy. Igénytelenség tetőfoka. Én 22/f létemre használok nedves törlőkendőt szarás után, ezt egy lánynak el kell mondani?
2015. szept. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1.nem ciki,mondom neki lakásba belépéskor, hogy szeretném használni a fürdőszobát és egy törölközőre is szükségem lenne.


2.ha büdös a lábam,ugyanúgy megmosom és kérek vendégpapucsot,vagy viszek magammal vendégpapucsot


3.mivel használok nedves törlőkendőt és meg is mosom magam alaposan wc-zés után ezért nem lesz foltos semmi :D

2015. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1. Megkéred, h használhasd a fürdőszobát

2. Lábspray

3. Nedves törlőkendő, tisztasági betét, ami megy a kukába mielőtt leveszed


Amúgy meg basszus...ezek hihetetlenül igénytelen dolgok! Blőe...

2015. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

1: Nem szokott poros, koszos lenni. Nagyon ritkán, ha valami nagyon mocskos helyen járok. Velem ilyen még alig volt. De akkor semmi ciki nincs abban, hogy megmosom. Ha nálad ez rendszeres, akkor valamit te csinálsz rosszul.

2: Nem szokott büdös lenni.

3: Ezt nem is értem! Hogy lenne pisis meg kakis????? Hát mire van a wc papír???

2015. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. nem lesz nagyon koszos, mert nem járok olyan helyen szandálban vagy papucsban, ahol ennyire koszos lehet a lábam. a barátom pedig nyilván megértené, ha mégis koszos lenne. idegen férfival pedig ha randiznék, akkor olyan időpontot választanék, amikor van lehetőség előtte megmosakodni.

2. nekem nem szokott büdösödni a lábam, főleg ha az időjárásnak megfelelő cipőt hordom. ha büdös lenne, akkor lenne nálam lábspray.

3. velem ilyen még nem fordult elő, mindig sikerült kitörölni rendesen. :D ha tudom hogy váratlan helyen is rám szokott jönni a szarás, akkor hordanék magammal nedves törlőkendőt. illetve betétet használnék. de itt is azt tartom a legjobb megoldásnak, hogy ha első vagy néhányadik randim van valakivel, akkor mindig úgy találkozok vele hogy előtte legyen időm rendbe tenni magam.

2015. szept. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!