Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, hogy oldjátok meg,...

Lányok, hogy oldjátok meg, hogy ne legyen szőrös a hasatok?

Figyelt kérdés
borotvától megerősödik, ki hogy csinálja, akit egyébként zavar?
2014. jan. 9. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Én epillálom. De nagyon irritáló, hogy állandóan szednem kell...
2014. jan. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Fekete?


Nekem sötétszőke félcentis pihék vannak a hasamon. Ha bizonyos szögből rásüt a fény, látod. Ha nagyon koncentrálsz, látod. De egyébként a kutya se veszi észre. Hülye lennék leszedni.

2014. jan. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon kis világos pihék vannak, úgyhogy nem csinálok vele semmit sem. Egy-két hosszabb szál van, ami látszik, azt kiszedem szemöldökcsipesszel.
2014. jan. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem tényleg szőrös,nem csak olyan szőke pihés.Én borotválom.
2014. jan. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyanta rá a legjobb mer kopik is tőle az epilátor kb a felét levágja mint a borotva amitől sötétebb és erősebb is lesz. Vagy menj el IPL-re ( villanó fényes szörtelenítés)
2014. jan. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

halkan megjegyzem,hogy az epilátor nem vágja,hanem "tépi" a szőrt

amúgy ha sötét egyszerűen szőkítőpor,ha világos senki sem figyel rá

2014. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én borotválom a karomat is, mind mindenemet, és nem erősödött meg egyáltalán a szőr, ez urbánus legenda

hát strandra leborotválom, de ha lebarnulok már nem látszik, akkor meghagyom

2014. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem zavart,pedig nem is látszott,leborotváltam most látszik...szóval te se borotváld!Én most csipesszel szedem,csak rohadtul fáj!:)
2014. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
vannak olyan borotva helyetti "krémek", amit rákensz a lábodra, vársz 10percet, lehúzod a krémet egy borotvaszerű dologgal, és kész. (nem borotva, mert nem olyan éles, kb. 15-6 évesen használtam ilyet még a rendes borotvák előtt.) szerintetek az jó lenne? (borotvánál jobb, mert nem erősíti, nem?)
2014. jan. 9. 17:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudom régi kérdés, de jópofa nézni azokat, akiknek pehely van csak a hasán, és lenézik- el se tudják képzelni az olyat, hogy lányként valakint szinte "férfias", nagyon erős és fekete szőre legyen a hasán. Egyik kolitársamnak ilyen volt annó, két centis vastag sötétbarna szőr volt csíkban a hasán, elég feltűnően. Ő nem törődött vele, ő dolga. Viszont azon nem segített volna a szőkítés.

Engem ami van az zavar, borotvával megoldom. Akinek erősebb annak a gyanta biztosabb megoldás

2020. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!