Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség? Vagy valami féle...

Terhesség? Vagy valami féle betegség lehet? Nem észlelek semmit, nem viszket, vagy ég . Semmi. A teszt még is negatív.

Figyelt kérdés
2017.09.02.-án kellett volna megjönni-e. Ehelyett pár napja kezdődött barnás a bugyiban, első nap kevés vérrel ami a wc papíron is látszodott , ez eltartott 2-3 napig (a barnázás).. nos ma délután (már nem bírtam várni csináltam egy tesztet (X-epil-es ), és hát negatív lett. Viszont ma megint van barnás a betéten, de mensturàció jelét egyáltalán nem észlelem :( a Párommal 2017.08.10.-én voltunk együtt úgy,hogy nem védekeztünk. Akkor ez lehet mégsem terhesség? (Az orvosomat sajnos hiába hívom nem érem el, a kórházig meg csak jövő héten tudok eljutni.) köszönöm előre is a hasznos válaszokat. :) /persze tudom nem orvosok a kommentelők, de ha valakivel esett-e már ilyen az legyen kedves "tanácsot" adni:) /

2017. szept. 15. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A tesztnek már ki kellett volna mutatnia, így valószínűleg nem vagy terhes. Azért csinálj még egy tesztet.

Máskor is előfordult, hogy rendszertelen volt a ciklusod, vagy hogy sokat barnáztál? Ez lehet progeszteronhiány tünete is.

Ha aug. 10-én történt az aktus, akkor legkésőbb aug 14-végbement a fogantatás is, tehát aug. 20-25 között beágyazódott volna, és már bőven kimutatná a teszt.


Akartok babát, amúgy?

2017. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, előfordult ,hogy nem jött meg de akkor semmi sem történt..kimaradt egy hónapot és a következőben meg is jött. Vagy csak pár napot késett.. De ilyen sosem volt. Barnázni sem szoktam,csak ha a mensim vége szokott lenni akkor max 1-2 napig. De most még ehhez sem köthetem. Azt tudom,hogy ha akkor fogant volna már régen kellett volna beágyazódásnak lenni, de mi van akkor ha kèsöbb történt a fogantatás? Ha ez most tényleg beágyazódás akkor mennyi idő után érdemes tesztelnem? Mert azért szeretnèk mégegy tesztet ha nem jönne meg jövő héten sem.

Igen, tervezzük a babát!

2017. szept. 16. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!