Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Veletek is szokott lenni...

Veletek is szokott lenni olyan ha megvan sokkal többet kívántok enni? Lányok/nők véleménye kort is írjatok?

Figyelt kérdés
:)
2017. szept. 15. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és az édességet is jobban kívánom.
2017. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont fordítva máskor se eszek sokat mégis valahogy amikor meg van még annyit se eszek amennyit máskor mivel ilyenkor rosszul szoktam lenni és hányni szoktam így inkább meg se kísérelek enni mert úgy is kijön 5 perc múlva.
2017. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.. Én főleg zsíros dolgokat. N/28
2017. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is jobban kívánom a kaját és az édességet is, főleg a csokit.
2017. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előtte egy nappal nehéz ételeket kívánom,az első napon töménytelen mennyiségű édességet... amúgy máskor nem kívánom az édességet... 29N
2017. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 én is a csokit
2017. szept. 15. 21:44
 7/7 Metionin ***** válasza:
Én előtte kívánok különböző nassolnivalókat, sósat és édeset is, egyébként nem szoktam ilyeneket enni. Amikor megvan, akkor viszont alig eszek mert fáj a hasam és hányingerem van.
2017. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!