Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog először meg jönni a...

Mikor fog először meg jönni a menstruációm? Tudom hogy már sok iljen kérdés volt de nem találtam hozzám illőt.

Figyelt kérdés
Tehát 2 hónap mulva leszek 12 és a mellem kb.2-4cm(tudom hogy kicsi)(49kg.,160cm vagyok) már mindenhol szõrös vagyok(a mellem körül,ott lent,a hónajjam alatt)de nem annyira.Lent feldagattak az ereim,el k ezdtem pattanásos lenni.A fehér válladék kb.4hónapja van,szerintem nem akkor fog meg jönni amikor anyumnak mert neki már 10 évesen meg volt.

#Elsõmenstruáció
2017. szept. 15. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

A fehér folyás megjelenése után akár 2-3 évbe is beletelhet,mire menstruálni kezdesz.

De az is lehet,hogy fél éven belül megjön.Ezt senki sem fogja tudni megmondani neked.

2017. szept. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezeket már alapbu tudtam,a fehér nyálkáru,de mi az a kulcsszó?Azt kéri hogy irjak kulcsszavakat
2017. szept. 16. 09:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán holnap, talán 3 év múlva. Ezt senki nem tudhatja.


Kulcsszónak beírhatod pl. azt, hogy "első menstruáció". Ez azért van, hogy ha valaki rákeres erre a kifejezésre, akkor feldobja neki a net a te kérdésedet is.

2017. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!