Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap jött meg a menstruációm...

Tegnap jött meg a menstruációm, a 2. napon vagyok. Egy nyálkás kocsonyás sötét vérdarabot találtam benne. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Elég fura dolgok történnek mostanában:kb1hete fehér darabos folyásom kezdödött,majd kocsonyás lett és tegnaptól mensi.

Mit jelenthet ez?

Lehet ilyen terhesség esetén?


2009. júl. 25. 17:37
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kell aggódnod. Nekem is fehéren kezdődött, és nem voltam terhes. Kocsonyás sötét vérdarab meg tudtommal azért van, mert sokat ülsz, és míg nem állsz fel, addig megalvad valamennyire benned a vér, és olyan formában jön ki belőled. Ez mindenkinél van :) Én már kb 7 éve menstruálok és ugyanígy kezdődött nálam is. És semmi gondom nincs...
2009. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a várt nap előtti nyálka és kocsonya egyáltalán nem a terhesség jele, inkább, hogy meg fog jönni, ez eltarthat mensi első napjaiban is.
2009. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is fehér darabos folyásom van mielőtt megjön, de csak azért érzed darabosnak mert ahogy kijön összeragad, ez totál normális amugy ilyen ragados a folyás állaga és azért érzed ugy hogy darabos, ez amugy normális.
2009. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fehér, darabos folyás teljesen normális meg a kocsonyás is, a mensest jelzi, a hormonoktól van. A nyálkás kocsonyás sötét vérdarab szintén normális, ugyanis menseskor a méhnyálkahártya (endometrium) válik le a méh belső faláról. Mivel nyálkahártya, ezért nyálkás. És azért lehetett sötét, mert már kicsit megalvadt. Semmi bajod.
2009. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mára úgy néz ki elmúlt a mensim?Miért lehet ez?
2009. júl. 27. 09:08
 6/6 anonim válasza:
Hogyhogy mi? Nem tart örökké :)
2009. júl. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!