Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz forduljak, vagy...

Nőgyógyászhoz forduljak, vagy mi baj lehet?

Figyelt kérdés

Sosem volt rendben a mensim igy 2 eve elkezdtem fogamzasgatlot szedni,majd ra kb egy evre abba is hagytam,es egyaltalan nem jott meg igy egy jo fel ev utan kaptam ra nagyon magas hormontartalmu gyogyszert majd 3 honap szedes utan valtottunk egy nagyon alacsony hormonos fogamzasgatlorA,most jarok a 4.honapnal..Három hete lett egy vesemedence gyulladásom és nem tudom,hogy ez még mindig az kehet e vagy valami mas.Iszonyatosan faj a vesem korul es rengeteget gorcsolok,de ugy hogy egesznap nem tudok csinalni semmit..faj pisilni,szexualis eletem azota nincs mert az ia nagyon faj..folyasom is van neha de nemtudom hogy ezeknek van e kozuk hozza vagy csak igy cseng le ez a vese problema..kertem nogyogyaszomhoz idopontot,de tobn mint egy honap mulva tudok csak menni addig nem nem ulhetek itthon muszaj dolgoznom..

Mi lehet a problema?menjek vissza az utulogiara ?



2017. szept. 16. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen menj vissza
2017. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos Magyarországon még mindig ott tartunk, hogy a nőgyógyászok zöme képtelen kezelni a cikluszavarokat, az egyetlen ötletük az, hogy felírnak fogamzásgátlót, vagy valami lórúgásnyi műhormont.


A vesemedence-gyulladással menj vissza az urológiára, hosszú távon viszont a cikluszavarod mögötti hormonproblémát is meg kellene oldani. Ehhez ne nőgyógyászt keress, mert azok úgyse csinálnak semmit, saját tapasztalat. Inkább egy endokrinológust, aki csinál egy precíz hormonszint-mérést. Utána pedig jöhet a táplálkozási tanácsadó, ha pl. ösztrogén-dominanciád, progeszteronhiányod van, akkor életmódváltással visszahozhatod az egyensúlyt.

2017. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!