Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szemölcs, ami a puncimon van,...

Szemölcs, ami a puncimon van, mit vele?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Már olyan 5éve talán, hogy a bal nagy szeméremalykamon van egy kisebb szemölcs. Legalábbis gondolom, hogy az. Kicsit púpos, és barna. Most, hogy így kezdek felnőni, ugye van a borotválkozás is, meg stb. És hát így nehezen tudom rendesen leborotválni. Félek átmenni rajta, ezért kikerülöm, de így marad ott néhány szőr. Gondoltam arra is, hogy majd lehetne epilálni, de félek. Mit tegyek? Szedessem le? Egyáltalán lehet onnan leszedetni? Vagy hogy legyen? Azért gondoltam, hogy ebbe a kategóriába írom ki, mert itt sok a nő, és tudnátok segíteni. Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. szept. 16. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Borgyogyaszhoz menj el, o tud olyan tanacsot (es modszert) adni, hogyan tavolithato el. Sajatmagadtol ne kiserletezz az eltavolitasaval, mert kenyes, erzekeny terulet es a kesobbiekben nagyon sok gondot okozhat, ha nem megfelelo szert hasznalsz.

Amugy nagyon jol gondolod, hogy vigyazol ra, foleg, hogy nehogy megvagd.

2017. szept. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Úgyis zavarni fog egész életedben, úgyhogy vetesd le.
2017. szept. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!