Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy birom a menstruációs...

Hogy birom a menstruációs foltot kitakarítani a fehérneműmből és a nadrágomból?

Figyelt kérdés
Váratlanul jött meg és most bajban vagyok, a mosógépbe nem merem bedobni... Valami tipp, hogy bírnám kiszedni?? 14/l

#menstruáció #nadrág #fehérnemű #menstruációs folt
2017. szept. 17. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mososzappan hideg viz, elore beaztatni
2017. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amugy gyugodtan szoljal anyzkadnak...en egyszer hetekig rejtegettem a veres bugyimat amikor egyszer anya megtalalta...nekem nagyon kinis volt...de azt mindta higy semmi gaz nyugidtan szolhattam volna segitett volna...ha tudnam hogy ő hamy bugyit meg nadragit verzett ossze az elete soran...szoval szerintem szolj neki es segit. 14/l
2017. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Áztasd hideg vízbe, utána dörzsölj rá szódabikarbónát.
2017. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegyél rá valami foltkezelőt, nekem a Frosch foltkezelője kihozta a vért a bugyimból. De használhatsz mosószappant is. Kend be vele, és utána áztasd be! Legalább 1 napra, majd mehet a mosógépbe.
2017. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vért (jég)hideg folyóvízzel lehet a legjobban kimosni.

de csak ha előtte már nem próbálkoztál mással.


ha már igen, és nem jött ki, akkor bedörzsölöd mosó(epe)szappannal, vagy vmi folttisztítóval és nyugodtan mehet a gépbe. többet tenni nem tudsz.

2017. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!