Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezért nem jön meg a menstruáci...

Ezért nem jön meg a menstruációm? 😒

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) 12/L vagyok, most vagyok 7.-es. Októberben lesz 2 éve, hogy fehérfolyásom van és már előtte elkezdett nőni a mellem, elkezdtem szőrösödni, illetve kisebb mitteszerek jelentek meg rajtam, de most már az állam és az orrom tele van fekete mitteszerekkel és pattanásokkal a homlokom. Na de. 152 cm vagyok kb. Igen... Elég pici vagyok, tudom :DD Ehhez képes 42-45 kg. lehetek. Valahol olvastam hogy az első menstruáció után már csak pár centit nőnek a lányok ezért gondolom hogy nem jön meg. Nektek mi a véleményetek erről?

2017. szept. 17. 23:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve már eléggé várom (pedig tudom hogy nem kellene) mert csak nekem nincs meg az osztályból és lehet rágörcsölök://
2017. szept. 17. 23:14
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ne görcsölj, kérdezd meg anyudat ő mikor menstruált először, így nem fogsz azon agyalni veled van-e a gond. Van aki 18 évesen menstruál először pl.
2017. szept. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ha rágörcsölsz, ha nem, az meg fog majd jönni :D Ne aggódj.. F
2017. szept. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs hogy ilyen kicsi vagy nekem 13 évesen jött meg:DÉn is 7 es voltam és még most se jön meg rendszeresen kihagy egy hónapot ne görcsölj rá semmi baj nincs 165 cm vagyok és 50 kg én is kicsi vagyok:D Nem lesz baj:DMegjön az majd:) 15L
2017. szept. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😁
2017. szept. 20. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem egyáltalán nem függ a méreteidtől😀. Én most vagyok 8.-as, 13 éves, és idén szeptember 6-án jött meg először. Én is vártam, mint a legtöbb lány, de amint megjött, már gondolkoztam rajta, hogy hülye voltam, hogy vártam😂 nekem olyan előjelei voltak, hogy pl egyik este ok nélkül el kezdett fájni a mellem, aztán mielőtt megjött, előtte kb 3-4 napig sokkal több folyásom volt, mint szokott, és az állaga is más volt. És ahhoz, képest, amilyen fejletlen vagyok, ahhoz képest elég korán megjött, de szerintem ez attól is függ, hogy anyukádnak mikor jött meg, vagy (ha van) a tesódnak mikor jött meg. Na és azért írom, hogy feljetlen vagyok, mert 70/A melltartót hordok, ami valljuk be nem a legnagyobb...😂😂😂 Aztán ami már nagyon az előjele, és napokon, akár órákon belül megjöhet, az nálam az volt, hogy sötétbarna volt a tisztaságim, na ott úgy megijedtem, egyik szünetben mondom elmegyek wc-re, erre látom ezt....és eskü olyan volt, mintha bekakiltam volna😂 aztán másnapra már szín tiszta vér volt, de mikor mégcsak barna, már akkor mondtam anyunak, hogy megjött, mert ránézel, és egyből rájössz, hidd el, nem lehet összetéveszteni semmivel. Ha akarod, írj privit, elmesélem hogy is történt ez az egész :) Drukkolok, hogy minél előbb "Nagylány legyél" 13/l
2017. szept. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolso! Koszonom, mindenkeppen irok😌💞
2017. szept. 21. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!