Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő, nagyon erős,...

Visszatérő, nagyon erős, maró-égő hüvelyi és külsőleges fájdalom megszüntetésére milyen praktikák vannak, ill. mitől lehet?

Figyelt kérdés

Mindig a menstruációm előtt kb. két héttel jelentkezik nálam mostanában az a jelenség, hogy szörnyen elkezd fájni, marni, égni, sajogni az egész hüvelyem mélyen, a méhem, húgycsövem, illetve az egész nemiszervem. Ez a fájdalom annyira heves, hogy gyakran aludni sem tudok tőle, csak kimegyek a WC-re zokogni. Borzalmas hányingerem is van ilyenkor. Néha egy hétig tart ez a visszatérő állapot, néha egy hónapig. Csak az elmúlt egy évben történik ez.


Orvosnál voltam már a problémával nem egyszer, nem találtak semmi fertőzést, semmi rendellenességet.

Az a tipp, hogy vannak, akik szervezete extrémen reagálja le a menstruációt, és én is ezek közé az emberek közé tartozom. Depressziós is vagyok, ez is benne lehet a dologban.


A fájdalom viszont szörnyű és kibírhatatlan. Nem tudok elmenni otthonról, nem tudok tőle aludni. Ezért kérném a segítségeteket: hogyan tudnám enyhíteni a fájdalmat? Ilyenkor mindig veszek be fájdalomcsillapítót, de vajmi keveset ér. Hozzám érni nem lehet ilyenkor, pláne ott lent, mert teljesen kiborulok...


2017. szept. 19. 04:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el ismét az orvoshoz, mert ez valami betegség.
2017. szept. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!