Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen erős vérzés 12 évesen?...

Ilyen erős vérzés 12 évesen? 11 napig?!

Figyelt kérdés

12 éves vagyok. Pontosan 12 hónapja van meg (pedig nem vagyok korán érő, mellem még el se kezdett nőni pedig 165 cm vagyok.) Mostanába különösen erősödött a vérzés, az előző 11 napog tartott, amiből kb 7 nap volt tényleg erös. (Óránként kellett cserélni az éjszakai betétet..) a mostani napra pontosan jött meg, 3 napja tart, és kb ömlik belőlem a vér. Tudom hogy 11 napnál orvoshoz kell menni de nem voltam otthon...

Mi okozhatja ezt? Nagyon megnehezíti az életem... rengeteg gyógyszert szedek a gyomorgörcsökre is.



2017. júl. 28. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Hát nem tudom, de olyan gyönyörűen fogalmazol 12 évesen, hogy belőled egy zseni lesz.
2017. júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Amikor nekem előszőr megjött, 2 hétig el sem múlt. Iszonyú erős volt. Azután pedig rendesen megjött mindig, de iszonyú rosszullétekkel. Orvos azt mondta, hogy még nem álltak be a hormonok, de majd kinövöm, mert életkori sajátosság.
2017. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 roland7564 válasza:
62%
2 válaszoló válasza a hejes!!Lány testvéremnek is nagyon erős volt!12 volt amikor neki is elkezdődött!!Pár hónapig nagyon erősen jött a vér utánna elmúlt és pikk-pakk jobban lett...Fiú vagyok de egy lánytesó mellett tudom hogy mijen szar lehet neked :( Hidd el jobb lesz (remélem)
2017. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Anyuddal mindenképpen beszélj. Ha neki is ilyen volt de kinőtte az már jó, ha kezeltette az még jobb mert tudja mit csináljatok. Ha nem volt neki ilyen akkor mindenképp elmennék orvoshoz. Az hogy óránként kell cserélni egy betétet nem jó dolog. Rengeteg vért veszítesz, ez még gondot okozhat, bár túl lehet élni, szóval ha nem csinálsz semmit se lesz gond.


Nekem is volt ilyen, iszonyat ciki volt amikor a suliban egy betét a 45 percet nem bírta ki, de engem anyám nem vitt el orvoshoz. Azt mondta neki is ilyen volt, többször vitték suli orvoshoz mert annyira görcsölt, amikor menstruált. Végül magamtól elmentem évekkel később dokihoz és fogamzásgátlóval próbáltuk rendbetenni, de ez 12 évesen nem jó megoldás, hiszen még csak az első néhány volt meg és többet ártana mint használna szerintem.

2017. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első pàr évben kimaradozhat,sokàig is eltarhat,még csak ekkor áll be.Nekem is 11 évesen jött meg ès 2-3 évig 10-12 napig tartott,de rendszeres volt.
2017. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!