Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok, akik premensbe szenved...

Csajok, akik premensbe szenvedtek, hogy vészelítek át ezt az időt? Mik a tünetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én az utóbbi 1,5 évben tapasztalom,hogy menstruáció előtt olyan hányingerem van napokig,hogy majd összehányom magam..már bocsánat a kifejezésért. Mindenféle hányás csillapítot szedek,de az a pár nap...iszonyat! Ezen kívül hasmenésem is van sokszor..ajánlotta az orvosom a premens nevű tablettát. Próbálta valaki? Olvastam,hogy eleinte rosszabb is lehet tőle.


2017. szept. 20. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én évekig szenvedtem, aztán nekem egy táplálkozási tanácsadó segített, egy három hónapos diéta után életemben először úgy jött meg, hogy azt csak a wc-n vettem észre, és amúgy nem éreztem. Elmodhatatlan érzés volt végre fájdalom nélkül menstruálni.

El kellett hagynom minden vegyszert, adalékot. Répacukor helyett nádcukor, finomított étolaj helyett olíva vagy hidegen sajtolt napraforgóolajban készítettem a kaját. Húst csak hetente egyszer ettem, akkor is lehetőleg tanyasi csirkét vagy olyat, amit nem hormonkezeltek. Tejterméket 3 hónapig nem fogyaszthattam, most már eszek, de jóval kevesebbet mint régen. Plusz áttértem a natúrkozmetikumokra.


A sok vegyi anyag ugyanis öszrogéndominanciát okozhat, és az pedig számos olyan további dolgot, amitől nehezen éled meg a mensit.

2017. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ingerültebb vagyok, fáj a hasam, meg puffadok.

Emellett állandóan csokit, édességet kajálok :), és habos sütiért nyavalygok (szegény kedvesem).


De vele veszekszek, inkább bújok, és random rámtör a sírhatnék, vagy a "dögöljön meg a világ"-hangulat :D


28n

2017. szept. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vele NEM veszekszek
2017. szept. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!