Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Középiskolába orvosi vizsgálat...

Középiskolába orvosi vizsgálaton mennyire kell levetkőzni, mik fordulhatnak elő, hány ember megy be vizsgálatra egyszerre, ha szégyenlős valaki megteheti hogy csak bent az orvosi szobába vetkőzik majd le?

Figyelt kérdés
Bocs a sok kérdés miatt,de annyi rosszat hallani,főleg amiket fiúktól hallottunk milyen megalázó vizsgálatok voltak.Lányoknàl úgye nincs ilyen?(bugyi levétel)
2017. szept. 23. 14:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Remélem nálunk csak alsóneműre vetkőzés lesz,az is az orvosi szobába,meg evyenként megyünk be
2017. szept. 23. 15:11
 12/18 anonim ***** válasza:
17%

Max.fehérneműre kell levetkőzni az iskolában.Tehát a legkényesebb testrészeid takarva maradnak.

Ha alsónadrág maradhatott a fiúkon,akkor nem voltak meztelenek,hiába erőlködsz.

2017. szept. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sok mindenben igazat adok neked.



Orvos függő,hogy mennyire figyelmes és diszkrèt az orvos.

Semmire sem kényszeríthetnek és persze megteheted,ha csak az orvosi szobàba akarsz levetkőzni hogy ott vetkőz majd le,ha nem akarsz hosszú percekig a hidegbe alsóneműbe mások előtt ácsorogni.


Meztelenre nem kell vetkőznöd,legrosszabb esetben bugyira kell vetkőzni,sok helyen a nadrágot se kell levenni,csak a feslőt kell levenni,esetleg melltartót,meg cipőt,zoknit levenni.Ha a bugyit le akarnák vetetni veled,mert erről is lehetet hallani már,igaz elvétve,ne tedd meg.Semmire se kényszeríthetnek.Egyenként kellene hogy az orvos megvizsgáljon,ha csoportosan akarna megvizsgálni titeket szóljatok az orvosnak vagy a kísérő tanàrnak,hogy ti egyenként szeretnétek az orvoshoz bemenni.


Alap vizsgálatok várhatóak.pl vérnyomàs,magasság,súly mérés,gerinc,lúdtalp vizsgàlat,làtas,hallás vizsgàlat,has nyomkodás.


Fiúknak se volt kötelező résztvenni a kínós vizsgálat,csak nem tudják,senki se fogta volna le őket,ha nem tesznek eleget a celszólításnak.De bàrmilyen vizsgálatot választott orvossal elvégeztethetsz.


Mindent ne tagadj meg,de ha nem megfelelők a körülmények akkor mondj nyugodtan nemet és majd a sajàt orvosoddal akàr elvégeztetheted később.


De szerintem semmi cikis nem lesz.

2017. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Írtam már levetették velük.De ha letolatjak bokáig akkor is meztelen vagy
2017. szept. 23. 15:30
 15/18 A kérdező kommentje:
Ok.Ezt jó tudni ez megnyugtató.Köszi mindenkinek
2017. szept. 23. 15:32
 16/18 A kérdező kommentje:
Vitàt nem szeretnék csak válaszokat és a fiú témából is ennyi elég,ne vigyük el abba az irányba.Mensi,fehér folyás,szülés stb miatt jobb szerettem volna fiú lenni😆,de most örülök hogy nem az vagyok.
2017. szept. 23. 15:35
 17/18 anonim ***** válasza:

A választ megkaptad.Van némi beleszólásod a vizsgálatokba,hogy számodra megfelelő módon zajlódjanak.Nem kell félni,semmire se kényszeríthetnek.Szerintem csak általános vizsgálatok lesznek.De ha az iskolában van fölötted járó ismerősöd attól is érdeklődhetsz.

Nyugi semmi durva nem lesz.

2017. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Oksi.Akkor no para.😉
2017. szept. 23. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!