Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Világosbarna folyás normális?

Világosbarna folyás normális?

Figyelt kérdés

Most jött meg harmadszor.

26.-ára vártam, de 24.-én kezdtem vérezni. Előtte lévő nap furcsa sárgásbarna folyásom volt, ugye másnap már vér volt. 25.-én is véreztem, bár ma ahogy felkeltem semmi nem volt, tehát este semmit nem véreztem, mondjuk ilyen máskor is volt. Ma viszont ismét jött ez a világosbarna folyás, mi ez? Normális?

13/l


2017. szept. 26. 19:33
 1/6 A kérdező kommentje:

Na ez kicsit zavaros lett, szóval:

26.-ára vártam.

23.-án világosbarna folyás.

24.-én véreztem.

25.-én szintén véreztem.

26.-án felkeltem és semmi vér nem volt, bár ez máskor is előfordult már. Illetve ma ismét világosbarna folyás.

2017. szept. 26. 19:35
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze,normális.2 évig is eltarthat mire beáll.

Neked még nem is olyan durva,van akinek hónapokat hagy ki.

2017. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát az nem én vagyok. :D

Van akinek fél évet hagy ki meg ilyenek, nekem meg 1. és 2. alkalom között 18 nap telt el. Orvoshoz nem kellett menni, mert harmadszorra már normális 28 nap volt. Most meg 26 ami szintén normális, de a folyást nem tudom hova tenni. (Elírtam a kérdésben nem harmadszorra hanem negyedszerre van meg)

2017. szept. 26. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:
A barnás folyás is normális.Szinte mindenkinek szokott lenni,annak is ugyanúgy hormonális oka van.
2017. szept. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetèrtek az eddigi válaszokkal.
2017. szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2017. szept. 27. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!