Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 órát se volt bent a mini...

Könyörgök kérdése:

2 órát se volt bent a mini tampon de arra lettem figyelmes hogy rendesen "ömlik" belőlem a vér mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Normál tamponnal próbálkoztam de az nagyon kènyelmetlen volt a betèt semmit se èr folyton átázok fèl óra se telik el ès tiszta vèr leszek

#menstruáció #tampon #női baj #nagyon erős vèrzès #női problèmák
2017. szept. 28. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk óránként cseréled
2017. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok milliomos hogy napi 1 dobozt cserèljek
2017. szept. 28. 21:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Jol helyezted fel a tampont?

Bár a minitampon amugy sem az erős napokra valo

2017. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, de ez nem először fordult elő hogy csak ültem vagy feküdtem ès olyan volt mintha elkezdtem volna pisilni pedig persze nem ès folyt belőlem a vèr. Mint írtam a normál tampont egyszerűen nem bírom használni bár lehetsèges hogy majd újra próbálom a következő menstruációmnál az első 2-3napban mert ez így tènyleg nem állapot. Arról nem beszèlve hogy olyan erős fájdalmaim vannak, hogy a járás is nehezemre esik.
2017. szept. 28. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom,hogy lehet kapni igen komoly nedvszívó képességű betéteket. Ki kell tapasztalni, hogy méretben, formában melyik a megfelelő. Kell hozzá még egy jó szabású fehérnemű, és akkor szerintem kizárt, hogy fél órás átázás.
2017. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Általában mindig sok cseppes èjszakai betètet használtam nappalra ès èjjelre is. De egyszerűen hátra folyik, előre, s volt hogy mèg a betèt alatt a bugyim is olyan lett.
2017. szept. 28. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

a mini tampon kb semmire nem elég, max utolsó utáni napokon a véres folyásra, pecsételés ellen.


ha tampont akarsz használni, 2 megoldás van: vagy nagyobbat használsz, vagy cseréled gyakrabban.

Nem vagy milliomos? ez ilyen. lesz még olyan is, amikor a legnagyobb tampon sem bírja ki az 1 órát sem.

2017. szept. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mini tampon tényleg csak az utolsó napra jó kb. Egyébkét próbálj ki más márkát, nekem pl az o.b. nagyon rossz, simán kijön mellette úgy, hogy kb félig üres... Nekem a naturella vált be, olcsóbb is
2017. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!