Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruácio vérzés megálapitása?

Menstruácio vérzés megálapitása?

Figyelt kérdés
1 éve menstruálok demost valami fehér nyálkás olyan mint a takony jött ki volna... hogy tudom megálapitsni hogy mikorjönn meg pl.. görcsök mmeg sokhelyen olvastam hogy ha nem nagyon jön fehér..valami akkor meg fog jönni ez igaz?

2017. szept. 29. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
A fehár nyálkás valami általában a termékeny napokat jelzi, tehát többnyire a ciklus felénél jelentkezik. Hogy mikor jön meg, az egyénfüggő. Érdemes jegyezned a menstruáció kezdetének dátumát, hogy lásd, milyen időközönként jön meg. Van, akinek hajszálpontosan mindig ugyanakkor van (pl. 28 naponként). Nekem mindig 28 plusz-minusz 3 nap, ami azt jelenti, hogy körülbelülre tudom csak, mikorra várható. Van, amikor előtte való nap egy jellegzetes fájdalom jelzi, hogy meg fog jönni, de nem mindig.
2017. okt. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!