Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnap kell mennem nogyogyaszh...

Holnap kell mennem nogyogyaszhoz. Elso alkalom lenne milyen vizsgalatra szamithatok? 18L

Figyelt kérdés

Mar 3 eve megvan a menstruaciom, de meg mindig nem allt be, elofordul hogy egy teljes honapot kihagy. Mostanaban nagyon faj az alhasam alul a petefeszkemnel. De legaggasztobb dolog, hogy a multkor amikor a baratnom ujjazott (igen leszbikus vagyok) akkor elkezdtem verezni. De kesobb el is mult..nem par csepp ver volt, hanem igy rendesen. Aztan kesobb megint megtortent. Ez mitol lehet? Milyen vizsgalatra szamitsak a nogyogyasznal? Elegge felek. Es igen szuz vagyok

Valaszokat elore is koszonom!



2016. aug. 24. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt már jó párszor a kérdés.

Nem akarsz esetleg utánanézni a megfelelő kategóriában?

2016. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hat nagyon úgy tűnik, hogy mar nem vagy szűz! Az újrázást közbeni vérzés arra enged következtetni, hogy megrepedt a szuzhartyad. Valószínűleg elsőre nem szakadt át rendesen ezért történt meg ujra a vérzés! Ne aggódj, semmi rossz nem fog történni a nogyogyasznal! Beszélget veled kicsit, aztán megvizsgál, ami teljesen fájdalom mentes! Az, hogy a menstruaciod nem állt meg be nem jelent gondot, nem szedsz fogamzásgátlót, igy ne aggódj, majd idővel beállítja a szervezeted! A nőgyógyász majd vesz kenetet is a rakszureshez, ez sem faj, olyan mintha egy fül tisztító palcikaval csinálna. Ne aggódj minden Rednben lesz de mindenképpen jelezd a dominak h ez ág első vizsgálat, akkor o is úgy all majd hozza! Es egy hó tanács, menj szoknyába es akkor nem kell teljesen levetkozni alul!
2016. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Van valami fejlemeny?
2016. aug. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!