Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha a hónap elején...

Normális ha a hónap elején (2-ánlettem beteg) és megint a hónap végén (30-án)?

Figyelt kérdés
Kijön a 28 nap de mégis egy hónapban kétszer?(tudom hónap eleje vége, de sose volt igy)

2017. szept. 30. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A nap stimmel, ne a hónapot nézd.
2017. szept. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
28 napos ciklussal ez sokszor fog még így történni, mivel a hónapok nagyrészt 30-31 naposak. Ez már csak ilyen.
2017. szept. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy normális. Az sosem számít, hogy hányadikán járunk, csak azt tartsd számon, hogy hány naposak szoktak lenni a ciklusaid. És ha nagy eltérés van, akkor van gond.


Ma már van egy csomó menstruációs naptár, amit okostelóra le lehet tölteni, hatalmas segítség!


Meg könyörgöm, ne hívd már betegségnek! Ez annyira torz hozzáállás!Tudom, nem tehetsz róla, anyukád is biztos így hívja, de ezzel csak azt sulykolják a lányokba, hogy gyűlöljék a természetes folyamatokat és szégyelljék a nőiségüket. Pedig egyes ősi törzsek szerint ez például kitüntetett időszak, ilyenkor lehet meghozni az igazán jó döntéseket! (Nem az első nap, akkor még kavarognak a hormonok. De a mensi második felétől józanabbak vagyunk és jól átlátunk mindent. :)

2017. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!