Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1-2 hónap és kezdődik a suli....

1-2 hónap és kezdődik a suli. Mit tegyek hogy ne legyek beteg?

Figyelt kérdés
Ígysem vagyok valami fényes tanuló,de ha hiányzok suliból egyedül nem tudok pótolni. Kezdődnek a vírusok,fertőzések..? Nem erős az immunrendszerem,csak szólok. Mit tegyek hogy egész tanévben ne legyek beteg? (hogyan étkezzek,milyen vitaminokat szedjek,mit sportoljak meg stb..) A válaszokat előre is köszönöm! :) :)

2015. júl. 8. 11:31
 1/2 anonim válasza:
Én egész múlt évben 1 alkalommal voltam beteg (ételmérgezés v. mi de ez mellékes :d), vitaminokat nem szedek, gyümölcsöt szoktam enni, + ebédnél mindig van valamilyen zöldség is, sportolni meg úszni szoktam.
2015. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy mit tegyél?


ÉLVEZD A NYARAT! (ne azzal foglalkozz, hogy mindjárt kezdődik a suli :-) )

Legyél sokat levegőn, fussál (persze ne a legnagyobb melegben), ússzál, biciklizzél - arra vigyázz, hogy ne égj le.

Egyél SOK GYÜMÖLCSÖT, ZÖLDSÉGET, töltsd fel a szervezetedet vitaminokkal, ásványi anyagokkal.

Valószínűleg most sokan le fognak húzni, de akkor is elmondom: nem vagyok oda a tablettás vitaminokért... Anno a gyerekem sokat betegeskedett - szintén nem volt jó az immunrendszere - számtalan vitamint kipróbáltunk, de nálunk nem jött be szinte semmi.

A vitamintabletta biztosan jobb a semminél, de én a természetes életmód híve vagyok.

Még egyszer leírom: Legyél sok jó levegőn! (fontos)

2015. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!