Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A volt párom menstruációja 9...

A volt párom menstruációja 9 napja késik. Szerintetek van-e esély terhességre?

Figyelt kérdés
Egyetlen alkalommal voltunk együtt a hónapban (ritkán találkoztunk), óvszerrel védekeztünk (nem szakadt ki, ellenőriztem) és az ejakuláció sem benne történt, hanem a testére (biztos, hogy onnan nem juthatott be). Nagyon ideges vagyok, mert csak 1-2 éve késett neki. Kora 18. Most költözött be kollégiumba (ezért gyanakszok stresszre), rengeteget bulizik és iszik, sajnos ezért is szakítottunk.

2017. szept. 30. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon gondolom, hogy van esély terhességre.
2017. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
tőled nem
2017. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs 100%-os védekezési módszer (csak az, ha nem éltek nemi életet), úgyhogy igen, van esély. Ha nem is nagyon nagy.
2017. okt. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma délután megjött neki, köszönöm a válaszokat! :)
2017. okt. 1. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

hát ez örvendetes - "rengeteget bulizik és iszik"

(Vigyázz magadra kérdező,ne keveredj ilyen kétes helyzetekbe egy züllött lotyóval - mert fizethetsz egy életen át érte. Vannak rendes, tiszta, kedves lányok.)

2017. okt. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudhattam volna eddig is, hogy az :D
2017. okt. 1. 16:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Undorító vagy. Most züllött lotyó, de arra jó volt, hogy széttegye a lábát, mi? Lehet, hogy miattad is iszik.
2017. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!