Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van erre ilyen szabály?

Van erre ilyen szabály?

Figyelt kérdés
Van olyan törvény vagy rendelet, ami megtiltja hogy nőgyógyász nem vizsgálhat meg 18 év alatti lányt csak ha ott van az anyukája vagy ír szülői beleegyezést? Ha van ilyen, az hol van leírva?

2017. okt. 1. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:

"ami megtiltja hogy nőgyógyász nem vizsgálhat meg" = ami megtiltja, hogy a nőgyógyász megvizsgáljon?


Hát pl. életveszélyben biztos, hogy nem kell hozzá semmiféle engedély.

2017. okt. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te megtilthatod! Nincs az orvosnak sem joga hozzád érni, ha ellenzed! Csak sokan nem mernek szólni.
2017. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát elég szomorú, ha már elmész, ott állsz neki vergődni, hogy ne vizsgáljon meg.


Csak az idejét rabolod felelslegesen.

Ha nicns panasz, nem kell menni, és pont.

2017. okt. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nem, vagy félreértettétek, vagy rosszul fogalmaztam. 17 vagyok, és egyedül mentem el és azt mondta mivel még nem vagyok nagykorú, nem vizsgálhat meg. Aztán megvizsgált, de mondta hogy legközelebb menjek vissza anyukámmal. És az a kérdés hogy tényleg van-e ilyen rendelet, hogy 18 alatt csak szülői beleegyezéssel lehet.
2017. okt. 1. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!