Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan kell értelmezni a...

Hogyan kell értelmezni a következő mondatot a fogkrémen: Tanácsos naponta legalább háromszor és minden étkezés után fogat mosni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nincsen semmi IQ-m, buta vagyok az élethez, és betartok minden szabályt. Ez esetben azt jelenti, hogy teljesüljön mindkét feltétel külön külön, tehát ha minden étkezés után fogat mosok, akkor teljesül a legalább 3 is jó esetben, VAGY legalább háromszor, és azon felül minden étkezés után?

2017. aug. 22. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mossál fogat reggel délben este és rágjál orbitot.
2017. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát teljesül a legalább három, a reggeli, ebéd és vacsora utánival, ugye? :)
2017. aug. 22. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden étkezés után moss fogat, de a három mindenképp legyen meg, ha egész nap nem eszel semmit, akkor is. A valós értelme viszont ez: "Használj minél több fogkrémet, hogy minél többet tudjunk eladni!"
2017. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez egy korrekt válasz volt. Köszönöm szépen :)
2017. aug. 22. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg ráírhatnák, hogy étkezés után fél órával, mert a rögtön fogmosás egyes esetekben károsabb lehet, mint ha meg se mosnád.

De a fogorvosoknak is kell munka. :)

2017. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ezzel tisztában vagyok.. valóban.. azért ez szomorú. Aztán megy a buta ember a fogorvoshoz, mint én, hogy napi 5x fogat mosok, de minden baja van a fogamnak... Szörnyű világban élünk :/
2017. aug. 22. 21:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Pedig a fogorvosoknak maradna akkor is munka.. Úgyis lennének, akik nem mossák a fogukat, akik túl sok cukrot esznek, akiknek kiverik, stb stb xd Utálom ezt a mai gyártói/vállalkozói felfogást..
2017. aug. 22. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!