Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász a rutinvizsgálatn...

A nőgyógyász a rutinvizsgálatnál észreveszi, ha kellemetlen szagom van odalenn, ugye? És utána hogy állapítja meg, hogy gyulladásom, fertőzésem van?

Figyelt kérdés
Nem tudom megállapítani, hogy milyen szagú vagyok odalenn, nem tudom, mi a normális. Néha előfordul, hogy viszketek, de nem napokig-hetekig, ahogy az - gondolom - baj esetén lenne. Az, hogy halszagú vagy ilyen-olyan a hüvelyváladék, azt nem tudom értelmezni. :S
2017. okt. 1. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha lenne bajod, azt észrevetted volna.
2017. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak bizonyos bacik,amiktől jellegzetes szaga lesz a hüvelyváladéknak, a dokik ezt felismerik,de következtetnek még a váladék állagából,színéből és az egyéb tüneteidből, ha vannak. Csináltathatnak tenyésztést is belőle, de általában előbb kikezelnek belőle,minthogy megjönne az eredmény. A viszketés lehet kiszáradástól is,de az a tuti,ha megnézeted.a szagról meg annyit,hogy ha nem a megszokott vagy gyanús neked,akkor lehet vmi bibi. Használj jó minőségű intim mosakodót, Saforellet vagy Lactacidot.Ha nem akarsz még orvoshoz menni, patikában kaphatsz Lactofeel hüvelygélt, az valószínűleg helyretesz,de ha már feljebb mászott a fertőzés (petefészek),akkor doki kell (bár az állítólag nagyon fáj,ha begyullad).
2017. okt. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!