Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor megvan a havija a...

Amikor megvan a havija a bnőmnek nagyon hisztis és ha pl megkérdezem h "hogy vagy? " akk az a baj ha nem kérdezek ilyet akk meg azt mondja h engem nem érdekel h mi van vele. Meg mindenért veszekedik. Már unom. Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés
L/20 F/22
2017. okt. 3. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Képzeld, hormonok. Én is ilyen vagyok, érzékeny és ideges azokban a napokban.


Szerintem jobb lesz ha megszokod, mert sok lány ilyen.

2017. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Nekem szerencsém van, mert eddig egyik baratnomnel sem tűnt fel ez. Szerintem ilyenkor hagyd ra.
2017. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Én megpróbálnám kerülni a konfliktust, amennyire lehet, jobb híján. Nem hiszem, hogy sokat tudsz tenni, bár ilyenekkel nincs tapasztalatom. Én mondjuk nő vagyok és abszolút semmit nem változtat rajtam a menses. Van, hogy az ember idegesebb valamilyen okból, de azért igazságtalannak talán nem kéne lenni. Ha később sem kér bocsánatot, én beszélnék vele, hogy azért mégis, ne engem büntessen azért, amiről nem én tehetek.

Én utálok veszekedni, elzárnám magam, ha a normál valója miatt együtt is lennék vele.

2017. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Jobb, ha ráhagyod, majd elmúlik. Sajnos én is nagyon hülye vagyok, amikor megjön, sajnos a hormonok okozzák, nekünk is kellemetlen de nem lehet mit tenni. Nem tehet róla.
2017. okt. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Szólj rá, hogy moderálja magát.


Nekem is fáj, szar, de nem a barátomon vezetem le a dolgot, mert nem állat vagyok, hanem gondolkozó ember.

2017. okt. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vedd fel amiket mond,és a menstruálás vége után játszd le neki
2017. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!