Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megkerdezem baratnomet...

Ha megkerdezem baratnomet hogy megjott e neki mikor hisztis, miert nem tud ra valaszolni? Inkabb engem allit be parasztnak

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha te szerinted hisztizik, de ő szerinte egyáltalán nem, csak éppen szeretné mondjuk, ha odafigyelnél rá, gondolom számodra egyszerűbb rögtön rávágni, hogy "na mi van, megjött?". Ettől másznak a nők a falra.
2016. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez tényleg parasztság. Ezzel csak azt közvetíted, hogy nem érdekel, mit mond, az számodra csak hiszti és nem kell vele foglalkozni.
2016. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor még hisztisebb lesz, a világ legundorítóbb kérdése, amikor rossz passzban vagyok, és akkor még azzal jönnek, hogy nah mivan megjött? Mintha más miatt nem lehetnék hisztis.
2016. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor valaszoljatok egy nemmel, de ha nem mondjatok mi van akkor mire gondoljon az ember? Annyira nem ertem
2016. jan. 13. 13:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd békén, majd elmondja, ha akarja.
2016. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Es en leszek a bunko mert nem is erdekel 😂😂😂 dijjazom a logikatokat
2016. jan. 13. 13:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ezen nem szoktam kiakadni. Ráadásul mikor párom "hisztis" ugyanezt megkérdezem tőle és egyből röhögünk rajta :D
2016. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg néha akkor is ha nem hiszitik és akkor nem köti össze a hisztijét meg a te kérdésedet.


Tehát nem leszel bunkó, mert nem gondolja, hogy a hisztijét akarod csak ezzel lereagálni.

2016. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Legközelebb inkább kérdezd meg, hogy mi a probléma, ami kiváltotta nála a hisztit. Ha csak azt tudod kérdezni, hogy "megjött?" akkor ne csodálkozz, ha téged állít be parasztnak - mert akkor az vagy.

Sőt, a hormonok sem igazán okoznak spontán hisztit, valami kiváltó ok akkor is van. Inkább azt kérdezd meg és azon próbálj segíteni.

Meg ha történetesen azt mondja, hogy igen, akkor mivel vagy előbbre? Semmivel.

2016. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg ha bunkón kérdezed az se dob rajtam semmit.
2016. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!