Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek volt méhszájseb 'műtéte...

Akinek volt méhszájseb 'műtéte', mesélne kicsit?

Figyelt kérdés

Kb 12 éve fedezték fel, mára 50ft-os nagyságú, ideje lenne már megszabadulni tőle, de rettentően félek!

Mikor utoljára voltam orvosnál lézerrel leszedett egy max 2mm-es szemölcsöt, azt mondta hogy áá, nem fog fájni, 3 hét múlva ugyanígy megcsinálja a méhszájsebet is... Hát, ez a szemölcs levétel annyira nem fájt, hogy a kerület közelébe se ' megyek többé! Nagyon fájt és vagy fél óráig járni is nehéz volt-

Kb 8 éve csinálták az egyik ismerősömnek, azt mondta hogy iszonyúan fájt, alig bírt haza vezetni...


Szóval szeretnék tapasztalatokat kérni, hogy kinek milyen módszerrel csinálták meg és milyen velejárói voltak!


2017. okt. 4. 09:10
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Nekem volt kb 2 éve. Magán nőgyógyász csinálta, azt javaslom.

Ha Bp szóba jöhet, ajánlom sok szeretettel Dr. Bárány János-t, nagyon nagyon jó szakember!!! 11. kerületben dolgozik.

Szóval: nála nem kell félned.

Ez egy rutin műtét.

Maga a művelet kb 3 percet vett nálam igénybe, közben éreztem egy enyhébb menstruációs görcs szerű fájdalmat, ezt a doki az elején el is mondta. Nekem nagyon alacsony a fájdalomküszöböm, de valami szépre gondoltam végig így elég könnyen átvészeltem.

Utána nekem egyáltalán nem fájt. Nem éreztem semmit ott belül.

Meg vagyok győződve róla hogy ez a dokin is múlik.

A kezelés után 2 hétig tisztul a belső seb, betétet kell hordani alatta, de nem vészes.

Nekem a kezelés után a P3-as eredményem P2 lett, P2 nem volt kb előtte 10 évig, és a "csúcson" volt még P4-es is, ami rákgyanús állapot már, a sebnek "köszönhetően"......szóval ne halogasd.

Azóta minden oké velem, a dokibát meg imádom. :)

2017. okt. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!