Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki hasonló helyzezben?...

Valaki hasonló helyzezben? Tippek? Több napig tartó alvadt vér menstruáció helyet esetleg csak úgy?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A helyezt a következő. 6 évig szedtem fogamzásgátló tablettát.

Az esküvönk után abba hagytam. Babá projektbe fogtunk. Akkor jöttek a fordulatok. Nem jött össze a baba, mivel nem jött meg így esélyünk sem volt próbálkozni. Voltam nőgyógyásznál. Meddőségi klinikára küldőtt. Idő közben kiderült hogy a férjemnek nem lehet gyermeke. De az én próbám nem oldódott meg. 2016. Májusa óta összesen 4 volt meg ebből 2 gyógyszer hatására(hogy vért tudjanak venni).

Most e év januáe 10 meg jött magától. Meg július 10 is magától. Most október 1.én alvadt vérrel "jött meg", de azóta is csak alvadt vér folyik. Folyik azt túlzás mert nem olyan nagy intenzitással van meg.

Most e hóbap 12.én megyek endokri szakrendeléste( 4 hónappal ezelőtt kaptam ezt az időpontott. Ez mondjuk egy kicsit siralmas)

Talasztalt valaki ilyet?? Valaki volt már így.. nagyon bosszant már hogy nem tudok tenni semmit.. és azt sem tudom hogy mi van..



2017. okt. 4. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:
a helyedben aviva tornára mennék.
2017. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!