Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tesztoszteron túltengése volt...

Tesztoszteron túltengése volt itt vkinek? (nők) Gyógyszeres kezeléstől mi változott meg? Minden érdekel a témában.

Figyelt kérdés

2017. okt. 5. 16:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na mi volt? Privátban is írhatsz.
2017. okt. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem tesztoszteron-túltengés, pedig reméltem, hogy így végre megtalálják a probléma okát, kapok rá vmit, és vége ennek az egésznek.

De jók lettek a véreredmények, szóval mehetek ezer más orvoshoz, hogy megtalálják az okot. :(

2017. okt. 12. 15:41
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor honnan vetted, hogy az?
2017. okt. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigy miatt mentem endokrinológushoz, mert arra gyanakodtak.

De a vérvétel ezt nem igazolta.

Az első vérvétel után mondta a doki, hogy szerinte tesztoszteron lesz, de ahhoz meg nem elég 1 vérvétel.

Szóval mentem újra, de azt sem igazolta az új vérvétel sem, így az endokrinológusnál végeztem, továbbküldött sok másik helyre góckutatásra.

A tesztoszteron sokmindent megmagyarázott volna, de ezek szerint nem az okozza a problémáimat.

2017. okt. 13. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!