Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Furcsa menstruáció. Volt már...

Furcsa menstruáció. Volt már valaki így?

Figyelt kérdés
7. Hónap 21.-én pettingeltem és a nemiszervével dörzsölte az enyémet. Onnantól kezdve a menstruációm megbolondult. Azelött nagyon görcsölős voltam viszonylag nagy mennyiségű vérrel. 21.-e után az első mensim 30.-án volt. Első napján nagyon fájt alig bírtam viszont a vér kevés volt és sötét barna. Utána kovetkező napokon sem volt jelentős mennyisegű vér és a hasam sem fájt. Az ez utan kovetkezo mensim szeptember 1.-én volt és ez viszont teljesen normális volt. Fájt is a hasam vér is rendesen volt. Viszont a legutobbi megint olyan volt mint az elso...nem értem mi lehet...Valaki volt igy?

2017. okt. 10. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a petting miatt borulhatott fel, legalábbis ilyenről még sosem hallottam.

A terhességet pedig nem tartom valószínűnek.

Simán hormonális oka lehet, szerintem. Nem stresszelsz sokat mostanában, nem változott valami? Új gyógyszer?

Ha mindenre a válasz nem, akkor nőgyógyászt ajánlok. Vagy természetes menstruáció "helyrerakót" ajánl, vagy fogamzásgátlót.

18L

2017. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. :) A stresszt tartanám valószínűnek legalábbis az elsőnél. Az utóbbinál nem tudom mi lehetett. Lazas es náthás voltam elötte nem tudom ez mennyire befolyásolja, valahol olvastam hogy valamennyire lehet koze hozzá.
2017. okt. 10. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!