Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van ez velem? Nem jön meg.

Miért van ez velem? Nem jön meg.

Figyelt kérdés

Az utolsó menstruációm első napja augusztus 1 volt. Azóta nem jött meg, és az utolsó is csak az 52. napra érkezett. Időnként (főként reggel) olyat érzek, mint amikor meg akar jönni, vagy mint amikor hasmenéses görcsöm van. Újabban mintha bugyogna is alul.

Terhes nem lehetek, mert óvszerrel védekezünk a párommal. Illetve csináltam vagy 4 tesztet, mindegyik negatív. Külföldön vagyok, 3 hét múlva megyünk haza, csak akkor fogok tudni orvoshoz menni.

Komoly kapcsolatban élek, nem ilyen alkalmiban...

Ha esetleg valakinek lennének tapasztalatai, és hogy mit javasolnak, vagy mik a lehetséges okok erre, ha leírnátok nagyon hálás lennék.



2017. okt. 15. 12:09
 1/6 A kérdező kommentje:
U.i.: azt elfelejtettem hozzátenni, hogy nagyon sok fehér folyásom van. Hol vizes, hol krémesebb. Szagtalan, nem viszketek
2017. okt. 15. 13:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Hormonváltozástól esetleg, psziché. Amikor elköltöztünk egy környékre, ami nem éppen túl jó, nekem 4 hónapg nem akart megjönni...
2017. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az lehet most hogy így “mondod”... most van 1-2 olyan változás az életemben ami megvisel...
2017. okt. 16. 10:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor könnyen lehet. De miután hazajöttél mindenképp menjél el! Jobbulást, és valahogy vezesd le a stresszt, ne fojtsd magadba.
2017. okt. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. okt. 16. 20:57
 6/6 Gezehehrurhrhehrhrh válasza:
Nekem november 14 töl nem jön meg
2018. jan. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!